Pages

Banner 468 x 60px

 

piątek, 5 lipca 2019

Kuchnia ze szkła

0 komentarze


Szkło w kuchni rozgościło się na dobre. Czy to w postaci naczyń żaroodpornych czy różnego rodzaju fikuśnych garnczków i małych elementów AGD. Co raz częściej zaczyna również podbijać ściany w naszych domowych centrach wyżywienia sprawiając, że stają się one coraz bardziej piękniejsze i funkcjonalne.

Ochrona

Mozaika szklana nad kuchennym blatem nie tylko daje nam pole do popisu jeśli chodzi o jej kolor czy też wzór, który ozdobi ścianę w kuchni  ale również zabezpieczy je przed klasycznymi „wypadkami” kuchennymi czyli zachlapaniem i zabrudzeniami. Zamiast załamywania rąk nad uszkodzeniem ścian sięgamy po prostu po dostępne pod ręką detergenty i błyskawiczne usuwamy ślady zbrodni.
Użyta w kuchni mozaika szklana wytrzyma wiele operacji czyszczenia dzięki swojej odporności na ścierania. Jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne i ze spokojem przyjmie na siebie koktajl substancji  chemicznych używanych w gospodarstwie domowym do utrzymania czystości w kuchni.

Możliwości

Dzisiejsi producenci szklanej mozaiki potrafią zaproponować swoim klientom szeroką gamę swoich produktów. Mogą być to mozaiki monokolorowe, brokatowe, z własnym nadrukiem cyfrowym, metalizowane czy też w różnorakich mixach kolorów. Na rynku pojawiają się również oferty metalizacji szkła.Tak bogata oferta umożliwia bezkonfliktowe wkomponowanie ich w różnorakie style architektoniczne. 
Unikatowa konstrukcja mozaiki szklanej czyli jej elastyczność  umożliwia zainstalowanie jej zarówno na gładkich, jak i zaokrąglonych powierzchniach. Oznacza to, że w osiągnięciu wymarzonego efektu nie zatrzymają nas ani krzywizny ani łuki.  

U źródła taniej 

Warto również poszukać w Internecie producentów szklanej mozaiki. Oprócz możliwości naniesienia na szkło swojego oryginalnego projektu graficznego otworzy się możliwość uzyskania lepszych cen zakupów co przy dużych metrażach będzie miało niebagatelne znaczenie dla naszego budżetu remontowego. Zaoszczędzone środki na pewno nie zmarnują się. Wszak w domowym gospodarstwie zawsze jest coś do poprawienia czy dokupienia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © Regulamin .