Pages

Banner 468 x 60px

 

środa, 4 września 2019

Ekskluzywni producenci tapet Arte i Elitis

0 komentarze


Tworzenie luksusowych wnętrz nigdy nie ogranicza się do sięgania po wyrafinowane dodatki. Czynnikiem kluczowym dla osiągnięcia wspaniałej aranżacji jest właściwe planowanie wszystkich etapów prac w danym pomieszczeniu, począwszy od właściwego rozmieszczenia gniazd elektrycznych, kończąc na wyborze doskonałych jakościowo i pięknych wykończeń ścian. Tu najlepiej sprawdzą się tapety najlepszych europejskich producentów.


Myśląc o Francji zwykle wyobraźnia przenosi nas do rozległych winnic, wysublimowanych restauracji i na Pola Elizejskie, skąd niedaleko już do słynnych paryskich muzeów. Francja od wieków słynie bowiem z najlepszych artystów-malarzy, a współcześnie jest najważniejszym europejskim ośrodkiem mody. Francuzi narzucają całemu światu trendy nie tylko w zakresie stylu ubierania. Właśnie tutaj znajdują się najlepsze pracownie architektoniczne i graficzne, z których docierają do nas m.in. tapety, będące prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej.

Tapety Arte

Arte to biuro projektowe, a zarazem wytwórca wyrafinowanych tapet, który działa już od 1981 roku. Dzięki niesamowitej pasji do pięknych przedmiotów i zamiłowaniu do solidnych rozwiązań, na przestrzeni lat przedsiębiorstwo wypracowało sobie renomę jednego z najlepszych producentów tapet na całym świecie i zaskarbiło sympatię odbiorców w aż 80 krajach.
Katalogi tapet Arte zachwycają różnorodnością. Studio projektowe marki każdego roku opracowuje nową kolekcję, zawsze postępując wg zasad innowacyjności i dbałości o standardy jakościowe. Duży nacisk firma kładzie również na poszukiwanie nowych materiałów i doskonalenie metod produkcji, dlatego w jej ofercie znajdziesz najbardziej wytrzymałe i wygodne w montażu tapety winylowe oraz tapety z włókna szklanego.
Markowe salony wystawowe Arte znajdują się w Paryżu, Londynie i Culemborgu, na szczęście szukając wzoru do swojego domu lub hotelu nie musisz udawać się w tak daleką podróż. Bogaty wybór ekskluzywnych tapet Arte znajdziesz w sklepie internetowym KrainaBarw.pl – bez wysiłku i bez wychodzenia z domu.

Tapety Elitis

Filozofia designerów z Elitis nakazuje ciągłe poszukiwanie nowych, zaskakujących rozwiązań i nieoczywistych wzorów, a nade wszystko – odwagę, niezbędną do wykraczania poza utarte kanony. Tapety, tkaniny i okładziny ścienne Elitis wyróżniają się na tle konkurencji nowoczesnością, zarówno w zakresie wzornictwa, jak i wykorzystywanych technik produkcji.
Studio projektowe Elitis powstało w 1988 roku i podobnie jak Arte może pochwalić się sukcesem na wszystkich kontynentach. Ekskluzywne tapety i tkaniny obiciowe Elitis obecnie zdobią wnętrza najbogatszych rezydencji w Emiratach Arabskich, eleganckich restauracji oraz hoteli we Włoszech, Hiszpanii i Holandii oraz stylowe apartamenty nowojorskiej bohemy. Klienci z Polski nie muszą sprowadzać luksusowych wykończeń zza granicy – również produkty Elitis dostępne są w najlepszych krajowych sklepach z tapetami.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © Regulamin .