Pages

Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 6 lutego 2017

Malaga lotnisko. Dojazd do centrum miasta.

0 komentarze
Jak dojechać z lotniska w Maladze do centrum miasta w nocy? Dziś chce się pochwalić tym, że byłam na wakacjach w Andaluzji, a konkretnie w słonecznej i pięknej Maladze. Ale zanim pokaże Wam zdjęcia chcę się podzielić poradą w jaki sposób w ogóle dojechać  do hotelu... Ja przyleciałam o godzinie 23.40 z Warszawy. Wszystko sprawdzałam wcześniej w internecie i według rozpiski miałam mieć pociąg z lotniska do centrum Malagi. Ale okazało się po pół godzinie czekania na przystanku, że żaden pociąg nie przyjechał ;( Na szczęście nawet o tej porze w Maladze było ciepło więc przynajmniej nie zmarzłam. Na lotnisku w Maladze niema wifi więc musiałam włączyć roaming w telefonie aby sprawdzić czym mogę podjechać do hotelu.

Myślałam nad taxówką, ale jakoś mam złe doświadczenia z tym środkiem transportu w Hiszpanii. Często naciągają nieświadomych turystów i wybierają specjalnie okrężne trasy aby więcej zarobić. Po kilku minutach udało mi się połączyć z internetem znalazłam jakąś firmę www.wycieczkiandaluzja.pl która zajmuję się transferami z tego lotniska. Była 12 w nocy, ale musiałam zadzwonić... Na szczęście ktoś odebrał (okazało się, że polak) Po 10 minutach kierowca już był na lotnisku i pojechaliśmy do hotelu! :) Nawet mnie nie skasował dużo. Z tego co pamiętam to chyba 20 euro. Jednak dla mnie najważniejsze było, że już jestem w swoim pokoju a od jutra zaczynam długo wyczekiwane wakacje w Andaluzji.

Następnego dnia była piękna pogoda. Zaczęłam zwiedzanie oczywiście od największych atrakcji w Maladze. Zobaczyłam śliczny port oraz stare miasto. Wieczorem wybraliśmy się na diabelski młyn, który stoi właśnie w porcie. Z góry widać całe miasto. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © Regulamin .