Pages

Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 12 października 2015

Krzysiek Jackowski. Fantastyczne rysunki samochodów i maszyn.

0 komentarze
Dziś dotarł do mnie mail od Krzysztofa. Nalegałem aby pochwalił się swoimi pracami na łamach sierobi. Obiecał, że postara się coś napisać i wyśle prace. Słowa dotrzymał!

Jak sam o sobie mówi:
W zasadzie rysowanie to moja pasja odkąd pamiętam. Zawsze rysowałem jakieś samochody, traktory, ciężarówki... Fascynowały mnie wszelkie mechaniczne urządzenia, na kołach i gąsienicach! Do dzisiaj zachowałem sobie zeszyty z mnóstwem rysunków tworzonych na lekcjach :P Na szczęście z czasem moja dziecięca pasja nie przeminęła i tak mi zostało do dzisiaj! Z tą różnicą, że już nie bazgram po zeszytach, tylko na kartkach formatu A3.
Szczerzę przyznam, że na poważnie zacząłem rysować od mniej więcej trzech lat. Wcześniej moje rysunki nie były szczególnie dobre. Dopiero gdy na poważnie się za nie wziąłem zaczęło przynosić to efekty! ;)
Rysuję przede wszystkim dla siebie, traktuję to jako hobby i sposób na relaks. Rzadko przyjmuję zlecenia na rysunki. Najprzyjemniej rysuje mi się ołówkami, rzadziej kredkami. Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej ludzi docenia moje prace! To daje mi ogromną motywację, by każdy kolejny rysunek był jeszcze lepszy niż poprzedni!
To tyle. Pozdrawiam serdecznie. Krzysiek Jackowski
Więcej informacji oraz prac znajdziecie na jego Facebooku 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © Regulamin .