Pages

Banner 468 x 60px

 

piątek, 21 marca 2014

Polka tworzy miniaturowe dzieła sztuki.

0 komentarze
Tworzeniem biżuterii zajmuję się od grudnia 2007. Na początku były to proste prace z wykorzystaniem koralików szklanych, pereł, kamieni, drewna. Biżuteria z miniaturami jedzenia i słodyczy zagościła w jej warsztacie w lipcu 2011r. Od tamtej pory tworzenie biżuterii to już nie tylko jej pasja i hobby, ale również sposób na życie i jedyna praca.

 W tworzonych drobiazgach Natajka wykorzystuje własnoręcznie lepione elementy z najlepszej dostępnej na rynku masy termoutwardzalnej FIMO, miniaturowe ceramiczne filiżanki, imbryki, talerzyki sprowadzane z najdalszych zakątków świata (np. z Tajlandii czy Hong Kongu), miniaturowe pluszowe misie i wiele wiele innych.

Na przestrzeni tych 2,5 roku udało się z powodzeniem rozwinąć własną firmę, zyskała rosnące grono stałych Klientów, a w lipcu 2012 r. wraz z jej wyrobami miała przyjemność wystąpić w TVP 2 w programie "Pytanie na Śniadanie".

Wśród jej prac znaleźć można kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki, ozdoby do włosów, breloki, zakładki do książek, a także gadżety zdobione słodkimi motywami, np. słuchawki, drewniane pudełka, czy pokrowce na telefony. Cały czas stara się wyszukiwać nowe motywy, dokłada wszelkich starań, aby tworzone przez nią miniatury możliwie najwierniej odwzorowywały rzeczywisty wygląd, a także były jak najbardziej trwałe i długo mogły cieszyć swoich nabywców. Przy tworzeniu tego typu ozdób inspirujący jest praktycznie każdy moment dnia codziennego-gotowanie w kuchni, wizyta w cukierni, sklepie spożywczym, kawiarni, a nawet przeglądanie książki kucharskiej:) Filiżanka

Więcej informacji znaleźć można na jej stronie internetowej oraz Facebooku

www.natajka.pl
https://www.facebook.com/natajka.bizuteria
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © Regulamin .