Banner 468 x 60px

 

piątek, 27 sierpnia 2021

Najpiękniejsze bransoletki z kamieni naturalnych

0 komentarze

Dziś prezentujemy wam zestaw najpiękniejszych bransoletek z kamieni naturalnych. Poszukaliśmy trochę w sieci i prezentujemy wam zbiór bransoletek, które według nas są najpiękniejsze i najciekawsze. Pod zdjęciami zamieszczamy linki do allegro - gdzie można je zakupić. Bransoletki tego typu są robione ręcznie i składają się one z wielu kamieni. Czas jaki trzeba poświęcić na zrobienie takiej bransoletki jak i koszt materiałów niestety przekłada się również na ceny. Jednak są to małe dzieła sztuki - czasem warto zapłacić troszkę więcej aby mieć cos wyjątkowego.

Bransoletka - WRAP - owijana. TurmalinRęcznie wykonana bransoletka owijana z regulacją zapięcia.  Bransoletka ma długość całkowitą 90 cm i istnieje możliwość regulacji zaczepu tak aby dopasować do każdej ręki.


Bransoletka Wrap - kamienie naturalne. Purpurowe serce

Ręcznie wykonana bransoletka owijana z regulacją zapięcia.

Link: https://allegro.pl/oferta/bransoletka-wrap-kamienie-naturalne-serce-11076170169

Bransoletka BOHO Afrykański turkus


Piękna bransoletka ręcznie robiona z kamieni naturalnych turkusu afrykańskiego


Bransoletka BOHO JASPIS - kamienie naturalne.


Ręcznie wykonana bransoletka owijana z regulacją zapięcia. Główny kamień to z angielskiego "blue ocean jasper" Bransoletka ma długość całkowitą 90 cm


Bransoletka Wrap - Żółta - kamienie naturalne.Bransoletka ręcznie robiona głównie z kamieni naturalnych. Na tej bransoletce zostały użyte różnego rodzaju kamienie między innymi kryształ górski żółty.  Bransoletka ma długość całkowitą 90 cm


Bransoletka Wrap Kamienie naturalne. Serce tęcza


Bransoletka ręcznie robiona z kamieni naturalnych. Na tej bransoletce zostały użyte różnego rodzaju kamienie naturalne. Bransoletka ma długość całkowitą 90 cm i istnieje możliwość regulacji zaczepu tak aby dopasować do każdej ręki. Bransoletkę owija się wokół ręki. 


Bransoletka Wrap kryształ górski

Bransoletka ręcznie robiona z kamieni naturalnych. Na tej bransoletce zostały użyte różnego rodzaju kamienie między innymi kryształ górski. 


Bransoletka Wrap - kamienie naturalne. KOLOROWA


Piękna bransoletka ręcznie robiona z kamieni naturalnych. Na tej bransoletce zostały użyte różnego rodzaju kamienie między innymi kamienie turkusu. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and