Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Wróżka Mira - Elżbieta Sobczyk Opinie klientów

0 komentarze
Witajcie. Dziś trochę nie typowo na moim blogu  opiszę moje wrażenia dotyczące wróżki. Wcześniej miałem już okazję być u dwóch wróżek. Było to 2 lata  oraz 3 lata temu. Za bardzo już nie pamiętam tamtych wizyt, ale mało z ich przepowiedni się spełniło.  Pierwsza wizyta u wróżki w domu kosztowała mnie 200 zł a druga u kolejnej 150 zł. Więc jak sami widzicie są to spore kwoty, a gwarancji, że wróżba się sprawdzi niema żadnej.

Aktualnie mieszkam jednak w Londynie, a tutaj nie ma polskich wróżek. Postanowiłem więc skorzystać z usług wróżki "Miry" Elżbiety Sobczyk.  Ta wróżka wykonuję wróżby przez internet. W moim przypadku zadałem 5 pytań przez meila. Koszt takiej wróżby, to 50 zł. Ani nie dużo ani nie mało. W tej cenie mogłem zadać 5 pytań - co dla mnie było w zupełności wystarczające. Zapytałem o prace, miłość, finanse, zdrowie oraz oto czy ukończę pewien kurs.  Pytania miały być dość precyzyjne. Trochę się obawiałem skorzystać z usług przez internet - słysząc że pełno oszustów. Ale jednak Pani Mira na drugi dzień odpisała mi wiadomość w której wszystko opisała. Odpowiedzi były dość obszerne. Na pewny jednak były precyzyjne oraz dają jasno odpowiedz- bez owijania w bawełnę. Na pewno na plus bo interesują mnie konkrety.

Z  usług Miry Elżbiety Sobczyk skorzystałem pół roku temu i dziś mogę co nieco napisać czy coś się sprawdziło.  Faktycznie duża część już się sprawdziła. Np powrót do polski który przepowiedziała.  Sprawdziła się również wróżba dotycząca pracy - straciłem prace w Londynie. Sprawdziła się również wróżba dotycząca miłości - wróżka powiedziała, że w ciągu roku podejmę z  dziewczyną konkretne plany co do naszego ślubu. Jeszcze kilka rzeczy się nie sprawdziło, ale była to wróżba która miała się sprawdzić w ciągu roku. Więc myślę, że jak na razie jestem mega zadowolony z usług Miry Elżbiety Sobczyk. Moja opinia jest bardzo dobra. Za cenę 50 zł uzyskałem skuteczną wróżbę. Odpowiedz dostałem na czas. Na pewno jeszcze raz skorzystam z jej usług za kilka miesięcy.

Jej profil na Facebooku 

A wy? Czy korzystaliście kiedyś z usług wróżki?  Jakie są wasze opinie?  Napiszcie w komentarzu :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and