Banner 468 x 60px

 

czwartek, 15 stycznia 2015

Clash of clans – sposób na relaks

0 komentarzeObecnie coraz więcej młodych ludzi gra w gry komputerowe. Produkowane są w taki sposób, aby zainteresować jak największa grupę osób. Często tak właśnie jest. Możemy więc spotkać gry, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Sporym zainteresowaniem cieszy się gra clash of clans.

Czym przyciąga ta gra?

To gra strategiczna, w której możemy grać z innymi osobami. Rozpoczynając grę  w clash of clans każdy gracz dostaje swój kawałek ziemi razem z ratuszem, który stanowi centrum naszej nowej osady. Otrzymujemy także na start trochę złota i eliksiru. Zadaniem gracza jest rozbudowanie osady, tworzenie wojsk, które w dalszej części gry powinny dać radę wojskom sterowanym przez innych graczy. Mamy wiele możliwości rozwijania swojej osady. Mamy możliwość rekrutować żołnierzy, rozwijać swój sprzęt wojskowy, stawiać nowe budynki. Wszystko to po to, aby nasza armia była silniejsza od armii innych graczy.  Nasza strategia i umiejętne rozbudowywanie wszystkich aspektów gry clash of clans  mogą przełożyć się na późniejszy sukces.Pomysł na spędzenie czasu

Sporo osób mówi, że clash of clans jest to ciekawa i szybko rozwijająca się gra fantasy. W tej grze nasza fantazja może nas ponieść. Gra wciąga i pozwala nam oderwać się od codziennych problemów. Takie gry nie tylko zajmują czas młodych ludzi. Gry mają ogromne znaczenie dla rozwoju dzieci i młodzieży, ale muszą być dobrze dobrane. Są one w jakimś stopniu odskocznią od codziennych trudności i pozwalają na spędzenie czasu tak, aby się nie nudzić. Warto poszukać czegoś co nas interesuje i zająć swoją głowę czymś innym niż trudnościami życiowymi.

Dla kogo ta gra?

Gra ta jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy się dobrze czują w planowaniu, kierowaniu wojskami i tworzeniu nowych osad. Daje ona szansę wykazać się i oderwać od problemów, które towarzyszą, na co dzień. Clash of clans  daje nam szansę na rozwijanie samodzielnego myślenia. Jest to doskonały pomysł, aby dziecko w przyszłości mogło samodzielnie myśleć i kierować się rozsądkiem w swoim dorosłym życiu. Każda gra powinna być przemyślana i dopasowana do potrzeb naszego dziecka. Nie powinno się używać kodów by ułatwiać gre. Błędny dobór gier może negatywnie wpłynąć na słabą psychikę dziecka, natomiast trafny wybór może przyczynić się do szybszego rozwoju.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and