Banner 468 x 60px

 

środa, 4 marca 2015

Artystka spędziła włączanie 7 lat w lasach w Wielkiej Brytanii, zamieniając je w dzieła sztuki

0 komentarze

Ellie Davies, utalentowana artystka multimedialna, przez siedem lat tworzyła z krajobrazów na terenie Wielkiej Brytanii piękne i upiorne dzieła sztuki. Poprzez wprowadzenie subtelnych (lub czasami nie tak subtelnych) elementów do tych krajobrazów, zamienia je ona w nasze osobiste wspomnienia z  miejsc, w których dorastaliśmy i w których żyjemy.
"Las reprezentuje zbieg natury, kultury i działalności człowieka" Davies pisze na swojej stronie internetowej.  "Lasy są silnymi symbolami w folklorze, bajkach i mitach,  są miejscami czarów i magii, a także zagrożenia i tajemnicy. W najnowszej historii także, można porównać je ze stanami psychicznymi, które są związane z nieświadomością . W tym kontekście moja praca bada, w jaki sposób tożsamość jest tworzona przez krajobraz w którym żyjemy i dorastamy".
Zdjęcia są piękne same w sobie, ale każda fotografia ma również własną intencję na cześć artystów, które można znaleźć na jej stronieinternetowej. Pamiętaj, aby odwiedzić ją, aby zobaczyć więcej dzieł!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and