Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 5 maja 2014

Piękny i szczegółowy Street Art

0 komentarze

Chiński artysta Street Art DALeast, którego twórczość jest rozpoznawalna dzięki niepowtarzalnemu stylowi, pozostawił swoje ślady pięknej grafiki 3D na kilku kontynentach. Z siedzibą w Republice Południowej Afryki z żoną, 29-letni artysta spędza około pół roku podróżując po całym świecie. Jego malowane graffiti to dzieła sztuki. Każda część jego sztuki wygląda jak zrobiona z tysięcy kawałków metalu, które razem wyglądają jak zwierzęta czy ludzie w akcji.

Artysta nie ujawni swojego prawdziwego imienia. DALeast maluje graffiti, w większości w pośpiechu, patrząc przez ramię na policję. Został już raz aresztowany w 2008, tuż przed olimpiadą w Pekinie. Jednak tworzenie jest jego pasją i dzięki temu radzi sobie ze wszelkimi problemami. 

„Mam nadzieję, że tworzenie tych złudzeń będzie motywować ludzi do myślenia. Chcę wyrazić swoje emocje i środowisko oraz korzystać z różnych form artystycznych. Wolę, gdy ludzie bez żadnych słów patrzą na moją pracę- to znaczy, że chłoną to co stworzyłem.”- mówi DALeast.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and