Banner 468 x 60px

 

sobota, 24 maja 2014

Jak utrzymać się z tego co się kocha- rowery z duszą

0 komentarze

W Polsce rowery stają się coraz popularniejsze i znajduje się duża ilość ludzi, która poświęca swój czas aby propagować kulturę rowerową. Wśród nich znajdują się osoby projektujące, wykonujące i sprzedające swoje dzieła. Takie jednoślady nie mają nic wspólnego z typowymi „góralami”. Są unikatowe, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Rowery z duszą.

Polską stolicą customowych rowerów jest Białystok.  Każdego dnia można zobaczyć specyficzne i dopracowane choppery, lowridery i cruisery. Ta fala była popularna w Holandii, Francji i Niemczech już wiele lat temu i na szczęście prężnie rozwija się u nas.

Adrian Łucejko to osoba, która postawiła wszystko na jedną kartę i całkowicie poświęcił się swojej pasji. Założył jednoosobową firmę Comprehensive Design i dzięki temu może budować samodzielnie zaprojektowane rowery. Pomysł pojawił się już kilka lat temu i sukcesywnie kiełkował, aż wreszcie nadarzyła się okazja, powstał biznesplan i dzięki temu otrzymał dofinansowanie. Od tego czasu cały czas powstają nowe rowery, nowe projekty a baza klientów wykracza poza granice Polski. 
0 komentarze:

Publikowanie komentarza

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and