Banner 468 x 60px

 

czwartek, 10 kwietnia 2014

Niesamowicie szczegółowe bazgroły Kerbyego Rosanesa

0 komentarze

Pamiętasz te rozmarzone bazgroły, które robiłeś w zeszycie szkolnym? Może niektóre wciąż masz. Filipiński ilustrator Kerby Rosanes stworzył bazgroły (jak sam je nazywa) które są prawdopodobnie co najmniej kilka wielkości lepsze od tego, co kiedykolwiek stworzyłem.

Jego najnowsze dzieło nosi tytuł „Strażnik Czasu” (Time Guardian). Wstrząsający portret sowy z nieoczekiwanym zwrotem – całość jest złożona ze szczegółowych trybików, śrubek i innych metalowych części, nadając sowie intrygujący steampunkowy wygląd.

Oszałamiająco bogate kompozycje i szczegółowe światy są częścią osobistego stylu Ronesa. Lecz co najbardziej warte uwagi – artysta zawsze uważał swoje bazgroły za niż poza nimi – zwykłe hobby. Lecz teraz jego praca i talent zostały zauważone przez międzynarodowe blogi, magazyny i społeczności internetowe, rozpoczął nawet współpracę z międzynarodowymi artystami i agencjami projektowymi.Prace Rosanesa i jego sukces powinny służyć jako inspiracja dla każdego, uważającego własne rysunki za „tylko bazgroły” – weź się za siebie i zobacz, co świat powie o twoich dziełach!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and