Banner 468 x 60px

 

wtorek, 29 kwietnia 2014

Fotograf wykonuje niesamowite surrealistyczne zdjęcia starą kamerą wartą 50$

0 komentarze
Oleg Oprisco jest genialnym i utalentowanym fotografem z Lwowa, który tworzy wspaniałe surrealistyczne obrazy eleganckich kobiet jak z bajki używając ustawień onirycznych. Jest jeszcze jedna rzecz, która odróżnia go od innych artystów tworzących podobne prace- Oprisco tworzy fotografie metodą i nauką starej szkoły filmowej.

Wszystko co można zobaczyć na tych zdjęciach miało wyglądać właśnie w ten sposób- nie może być wykonane cyfrowo. „Sposób robienia zdjęć odkryłem robiąc wszystko sam. Począwszy od makijażu, dobru fryzury czy wyboru lokalizacji i stworzenia stroju. Przed rozpoczęciem zdjęć planuję schemat kolorów, tworzę szczegółową koncepcję. Wtedy z danej palety kolorystycznej wybieram odzież, rekwizyty i upewniam się, że wszystko znajduje się w jednej gamie barw. Używam Kiev 6C i Kiev 88 i dodatkowo różnych obiektywów. Są to kamery średniego formatu”- wyjaśnia Oprisco.

Oprisco jest pasjonatem swojej pracy. Każda z jego prac przedstawia scenę piękna i zawiera mnóstwo piękna. Życie jest źródłem inspiracji dla niego każdego dnia. Fotograf radzi początkującym, by poczuć do tego miłość i fotografować wszystko to, co czujemy, kochamy i chcemy.
 

Jak Randall Rosenthal przemienił drewno w pudełko pełne gotówki

http://www.sierobi.pl/2014/04/jak-randall-rosenthal-przemieni-drewno.html

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and