Banner 468 x 60px

 

niedziela, 13 kwietnia 2014

Deszcz z 8 mln płatków kwiatów spada na wieś w Kostaryce.

0 komentarze

Niesamowita erupcja kolorowych płatków zalewa małe miejscowości w Kostaryce. Ten surrealistyczny i piękny widok jest częścią kampanii reklamowej Sony 4K dla ich nowej linii telewizorów HD Ultra.
Zaskakujące może być to, że użyte w reklamie płatki są prawdziwe. Do zebrania 8 000 000 płatków wieś i twórcy reklamy potrzebowali dwóch tygodni, a ważyły one 3,5 tony.

Brytyjscy twórcy używali różnych maszyn wiatrowych, by stworzyć niesamowite widoki na planie. Niektóre z efektów wizualnych zostały dodane, ale jak zapewnia nas dyrektor Jaroń Albertin, na tyle ile jest to możliwe wideo jest prawdziwe. Za kulisami wideo Sony pokazuje, że wszystkie płatki były albo prawdziwe, albo z jakiegoś materiału biodegradowalnego. Film powstał na zlecenia agencji reklamowej McCann, a fotograf Nick Meek czuwał nad całą sprawą.

Liczba 8mln płatków nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie tyle pikseli jest na ekranie telewizora 4K. Wideo ukazuje możliwości wyświetlania ostrych kolorów ,o bardzo wysokiej rozdzielczości.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and