Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 24 marca 2014

Te zdjęcia sprawią, że pokochasz szczury

0 komentarze

Wszystko zaczęło się w 2008 roku kiedy dwie nieznane sobie kobiety – Jessica Florence i Ellen van Deelen – zaczęły robić urocze zdjęcia swoim ukochanym zwierzakom szczurom pozującym z miniaturowymi misiami pluszowymi. Pięć lat później, te urocze zdjęcia wciąż krążą po Internecie.

Proste wyszukiwanie w Google wysyła nas do konta Flickr Jessici Florence, gdzie znajdują się jej pierwsze zdjęcia szczurów – Bug, Duck i Worm – które zostały opublikowane pod koniec 2007 roku. Co jest interesujące, Ellen van Deelen dołączyła do Redbubble i w tym samy czasie zaczęła publikować i sprzedawać słodkie zdjęcia szczurków – Moppy, Witje i Rosie. Choć wydaje się, że kobiety mogą się nie znać – pani Florence pochodzi z Wielkiej Brytanii a Ellen van Deelen z Holandii – spróbowaliśmy się z nimi skontaktować i zapytać czy się znają. Podczas gdy czekamy na odpowiedź aby móc zaktualizować ten artykuł chcielibyśmy pokazać wam urocze zdjęcia które zebraliśmy.

Wielu innych użytkowników internetu zaczęło naśladować te dwie fotografki, robiąc zdjęcia ich własnym szczurom tulącym pluszowe misie.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and