Banner 468 x 60px

 

wtorek, 25 marca 2014

Rozgrzewająca serce przyjaźń małej dziewczynki i jej buldoga

0 komentarze

Odkąd urodziła córkę, Harper, Rebecca Leimbach (profesjonalna portrecistka) dokumentuje rosnącą w siłę przyjaźń pomiędzy Harper i Lolą, ukochanym buldogiem rodziny. Ich przyjaźń ma również silne znaczenie, ponieważ Lola jest siostrą, jakiej Harper nigdy nie będzie miała.

Po wielu latach prób, Rebecca wreszcie mogła urodzić córkę, Harper. Niestety wkrótce okazało się, że będzie ona jej pierwszym i jedynym biologicznym dzieckiem. Właśnie gdy zaczęła się zamartwiać, że nigdy nie zapewni Harper rodzeństwa zauważyła, że rodzeństwo żyło cały czas przy nich – urocza suczka buldoga, Lola. Teraz cudowne fotografie Leimbach ukazują nam tę wspaniałą przyjaźń.

Wypracowały cudowną więź. Harper kocha Lolę bezgranicznie, no chyba że Lola zjada jej zabawki, co zdarza się dosyć często. Lola bardzo dobrze opiekuje się Harper w każdych okolicznościach. Czegokolwiek Harper nie robi, Lola zawsze musi się upewnić, czy to bezpieczne. Lola traktuje Harper praktycznie jak własnego szczeniaka, którego nigdy nie miała” powiedziała Rebecca dla portalu My Modern Net.

Zobacz zdjęcia Leimbach i przekonaj się jak bardzo pies może zżyć się z właścicielami, a jeśli spodobały ci się – odwiedź ich stronę lub facebooka  rebeccaleimbach.com | Facebook 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and