Banner 468 x 60px

 

czwartek, 20 marca 2014

Puchata kurka uratowana z laboratorium zaprzyjaźnia się z porzuconym dwunożnym Chihuahua

0 komentarze

Tych dwoje miłych i nieprawdopodobnych zwierzęcych przyjaciół, Penny – kurka i Roo dwunożny Chihuahua, spotkało się poprzez Alicie Williams, która pracuje w Szpitalu dla zwierząt w Duluth w Stanach Zjednoczonych. Uratowała oba zwierzaki od prawie pewnej śmierci.

 Roo został znaleziony w rowie przy poboczu drogi. Ponieważ znaleziono go bez dwóch nóg , podejrzewano, że urodził się zdeformowany w przydomowej hodowli szczeniąt i został porzucony ponieważ byłoby ciężko go sprzedać. Penny jedwabista kurka (silkie – rasa udomowionych ptaków wywodząca się z Chin i Japonii), została uratowana od laboratorium w którym z drugiej strony mogła zostać uśmiercona. „ Była kurą w eksperymentalnym programie i ona uruchamiała przebieg doświadczenia tak aby było dla niej”, powiedziała Williams dla Gwinnett Daily Post. „ Zapytałam czy mogłabym ją mieć zamiast robienia z nią czegokolwiek. Zabrałam ją do domu.”

Tych dwoje rozwijało się z wzajemną sympatią i spędzało ze sobą dużo czasu. Szpital zwierzęcy opublikował wybryki dwóch kumpli na ich stronie na Facebooku, zyskując bardzo dużą uwagę miłośników na całym świecie. Williams mówi nawet, że klienci planują wizyty pod harmonogram Penny i Roo.0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and