Banner 468 x 60px

 

niedziela, 23 marca 2014

Mocne i surrealistyczne autoportrety 20 letniej Rachel Baran

0 komentarze

Rachel Baran jest nadzwyczajnie utalentowaną amerykańską fotografką, która tworzy niesamowite, surrealistyczne i konceptualne portrety, które pokochały tysiące ludzi. A ona ma dopiero 20 lat.

Jedną z największych zalet prac Baran jest to, że one stale ewoluują i dojrzewają. Będąc tak młodym fotografem  wciąż wypróbowuje inne style i inspiracje. Niektóre z jej zdjęć są ciemne, introwersyjne i pełne cierpienia, podczas gdy inne przedstawiają świeżą i artystyczną młodość i zabawę fotografki.

Baran eksperymentuje z różnymi metodami tworzenia zdjęć. Niektóre są po prostu przerobione w fotoskopie, podczas gdy inne powstają poprzez wielokrotne nakładanie zdjęć. Najlepsze jest to, że Baran publikuje swoje zdjęcia na Facebooku odsłaniając kreatywny proces z niektórych jej bardziej złożonych prac, pokazując nam jak różne zdjęcia przyczyniły się do powstania końcowego efektu.

Piękne obrazy 20 letniej studentki psychologii wydają się być podobne do prac Kylli Sparre, innego utalentowanego fotografa który używa Photoshopa do tworzenia pasjonujących surrealistycznych portretów.
Więcej jej prac: flickr | facebook | society6
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and