Banner 468 x 60px

 

niedziela, 23 marca 2014

Koty i psy sławnych ludzi.

0 komentarze

Koty i psy są wystarczająco fajne same w sobie, ale jeśli nie jesteś przekonany o tym fakcie, mamy tu kilku sławnych ludzi z ich zwierzakami by Cię przekonać.

Biorąc pod uwagę jak dużo właścicieli na tej liście jest dłużej niż życie sławna, dobrze wiedzieć, że nawet oni dołączyli do społeczności zwierząt tak jak my. Pewnie, nie wszyscy możemy sobie pozwolić na posiadanie ocelota jak Salvador Dali ale to miłe wiedzieć, że kiedy nie tworzył zaginającej umysł i ikonowej surrealistycznej sztuki, drapał mruczącego małego tygrysa za uszami. Pies który prawdopodobnie dał Marilyn Monroe całusa lub dwa w usta, pomimo że milion  mężczyzn oddaliby wszystko by ją pocałować choć raz.

Niektóre z tych zwierząt miało znaczny wpływ na swoich właścicieli. Freddie Mercury był znany szczególnie jako gorliwy miłośnik kotów, i posiadał ich całkiem sporo. Jeden z nich Delilah był inspiracją do piosenki o taj samej nazwie – która mogłaby być piosenką miłosną dopóki nie zaczął narzekać na Delilah siusiającego na jego meble.

Salvador Dali
Kurt Cobain


Alfred HitchcockFreddie Mercury


Paul McCartney


Elvis Presley


Jack Kerouack

Franklin Roosevelt


Billie Holiday


Audrey HepburnJames Dean


Frank SinatraHumphrey Bogart


John Lennon i Yoko Ono


Marilyn Monroe


Pablo PicassoStephen King


Winston Churchill


Elizabeth Taylor


Kurt Vonnegut


Lucille Ball


Brigitte Bardot


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and