Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 24 marca 2014

Dwaj bracia zrobili swojej matce komiczny prezent odtwarzając swoje zdęcia z dzieciństwa

0 komentarze

Odtwarzanie zdjęć z dzieciństwa stało się w pewnym stopniu internetowym hitem i ten wspaniały i komiczny kalendarz, który stworzyli bracia Luxton dla swojej matki na święta Bożego Narodzenia jest jednym z najlepszych przykładów trendu, który obserwujemy. Założenie jest proste, i może być odtworzone przez każdego – wystarczy wybrać kilka najlepszych czy najśmieszniejszych zdjęć z dzieciństwa i zrobić wszystko aby odtworzyć je jako dorosły.

Pokrzepiające w tych zdjęciach jest to, że Joe Luxton i jego brat, oceniając po kilku tych zdjęciach, umocnili swoje więzi braterskie w miarę dorastania. Na innych zdjęciach zestawienie dorosłych braci i dziecięcych ubrań/zachowań tworzy prawdziwie zabawną i niepokojącą kombinację.

Nakłonili nawet swojego tatę, wuja oraz psa do uczestnictwa. Zależnie od twojego punktu widzenia jedno zdjęcie na którym jeden z braci śpi na kolanach ojca jest szczególnie zabawne lub przerażające.

Wygląda na to, że wielu fotografów jest zainteresowanych odkrywaniu własnej przeszłości poprzez fotografie. Argentyńska fotografka Irina Werning podobnie odtworzyła dziecięce fotografie w swojej serii „Powrót do przeszłości”, który omawialiśmy w dwóch częściach. Chino Otsuka wykonała wspaniałą pracę wykorzystując Photoshopa by odkryć własną tożsamość.
Te zdjęcia są bardzo łatwe do odtworzenia. Jeśli masz czas spróbuj odkopać rodzinne zdjęcia i stare rzeczy i sprawdź czy również odtworzysz swoje zdjęcia

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and