Banner 468 x 60px

 

środa, 26 marca 2014

Artysta tworzy surrealistyczne zdjęcia zwierząt ze schroniska by pomóc im znaleźć nowy dom

0 komentarze

Utalentowana węgierska fotograf Sarolta Ban powraca z jeszcze większą ilością wyjątkowych surrealistycznych portretów, lecz tym razem w szczytnym celu – każde zdjęcie portretuje zwierzę ze schroniska w nowym świetle i pomaga im znaleźć nowych właścicieli.

Wszystko wydaje się zaczynać od jednego zdjęcia białego psa którego, według profilu Ban na facebooku, adoptowała. Chce ona stworzyć całą serię zdjęć przedstawiających futrzanych przyjaciół poszukujących własnego domu.

Rozpoczęła ona również poszukiwania zdjęć zwierząt z całego globu, które szukają nowego domu. Planuje zrobić również im wyjątkowe zdjęcia i przekazać je tym, którzy zdecydują się na przygarnięcie zwierzaka.



Opuszczone psy rzadko mają okazję za pozować do zdjęcia, które pomoże im wydostać się ze schroniska… takiego, które wystawi je z tłumu i przemówi do potencjalnego właściciela” wyjaśnia na stronie projektu.

Jeśli podobały ci się jej dzieła, odwiedź jej stronę, a może nawet kupisz jedno lub adoptujesz nowego przyjaciela.  saroltaban.com | Facebook














0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and