Banner 468 x 60px

 

sobota, 22 marca 2014

24 Zdumiewające hotele, w których zapewne chciałbyś teraz być

0 komentarze

Wiemy, że wielu z was lubi czytać nasze artykuły gdy jest w pracy (niegrzecznie, niegrzecznie), więc stworzyliśmy wirtualną wakacyjną podróż po niesamowitych hotelach na całym świecie, w których właśnie terach z pewnością chcielibyście być.

Te miejsca zabiorą cię w miejsca od lodowych lasów Finlandii po dżungle Bali poprzez ulice Paryża aż do turkusowych Śródziemnomorskich wód Grecji. Mimo, że są różnorodne mają jedną wspólną cechę – każde miejsce jest doskonale dostosowane po to abyś mógł odetchnąć i się zrelaksować.

W walce na przyciągnięcie odważnych ( i często bogatych) gości, hotele często prześcigają się w tworzeniu twórczej struktury i architektury wnętrz, starając się stworzyć jeszcze bardziej intrygujące i atrakcyjne pokoje w jeszcze bardziej egzotycznych miejscach. To dlatego możesz spotkać hotele na ścianach klifów, hotele budowane wewnątrz morskich jaskiń, hoteli z wodospadami i innymi zdumiewającymi wyczynami inżynierii. Niektóre, jak Conrad Maldives pokazane tu czy resort Manta w Zanzibarze, stwarzają nawet możliwość spania pod wodą.

Te miejsca wyglądają świetnie (chociaż prawdopodobnie są drogie), lecz zastanawiają mnie niektóre aranżacje sypialni. Nie jestem przekonany czy mógłbym spać razem z moim partnerem w łóżku, które każdy może zobaczyć! Chociaż domyślam się, ze byłoby warto chociaż raz pozwolić sobie na podróż w jedno z tych miejsc.

 Jeżeli mógłbyś wybrać jedno z tych miejsc na następne wakacje, które by to było? Piszcie w komentarzach :)

1. Äscher Cliff, Szwajcaria
2. Hotel Kakslauttanen, Finlandia3. Ladera Resort, St. Lucia
4. The Manta Resort, Zanzibar
5. Rayavadee Krabi, Tajlandia6. Shangri La, Paryż


7. Hotel Ristorante Grotta Palazzese Polignano a Mare, Włochy


8. Conrad Maldives, Wyspy Rangali9. Panchoran Retreat, Bali
10. Hotel Ubud Hanging Gardens, Indonezja
11. Attrap Reves Hotel, Francja12. Katikies Hotel-Oia, Grecja13. Hotel Le Sirenuse, Amalfi Coast, Włochy


14. Ice Hotel in Jukkasjarvi, Szwecja15. The Cambrian Hotel, Adelboden, Szwajcaria16. Dedon Island Resort17. Homestead Resort and Spa, Utah, USA


18. Villa Escudero, Filipiny19. Hotel-Restaurant Öschinensee, Szwajcarja


20. Astarte Suits Hotel, Grecja21. Hotel Le Moulin du Roc, Francja


22. Juvet Landscape Resort, Norwegia23. Montana Magica Lodge, Chile


24. Giraffe Manor, Kenia
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and