Banner 468 x 60px

 

poniedziałek, 31 marca 2014

19-letni artysta tworzy niesamowicie realistyczne rysunki oczu tylko przy pomocy kredek

0 komentarze

Jose Vergara (pseudonim Redosking), 19-letni artysta z Teksasu, rysuje zdumiewające zbliżenia ludzkiego oka na hiperrealistycznym poziomie umiejętności, posiadanym zazwyczaj jedynie przez mistrzów malarstwa.

Vegara rysuje jedynie przy pomocy kredek, co uwydatnia walory jego pracy. Większość z nas w pewnym momencie swojego życia używała kredek, co pozwala uzmysłowić sobie jak bardzo utalentowany jest młody artysta. A ma dopiero 19 lat!

Oczy są z pewnością najlepszym testem artyzmu twórcy, ponieważ są niezwykle skomplikowane. Poprzez ewolucję stało się niezwykle ważne, by być w stanie obserwować spojrzenie pary oczu, by móc zauważyć, co obserwują. To z tego powodu część ludzi mówi, że musi najpierw zajrzeć komuś w oczy, by mu zaufać oraz dlaczego niedokładne odwzorowanie oczu potrafi zepsuć cały rysunek. Z tych, i wielu innych, powodów oczy są nazywane zwierciadłami duszy.Najlepsze w tym jest to, że Vergara nie rysuje wyłącznie oczu – na wielu portalach umieścił setki portretów. Upewnij się, że sprawdzisz również resztę jego dzieł! Jego Facebook
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and