Banner 468 x 60px

 

niedziela, 30 marca 2014

15 niesamowicie kolorowych wiosennych pól kwiatów z całego świata

0 komentarze

Wiosnę czuć już w powietrzu! Cóż, w zależności od tego jak liczysz to może być prawdą lub nie, lecz to, co jest ważne to, że ludzie na półkuli północnej odnajdują już ślady wiosny po zaciekłej zimie. Zdecydowaliśmy zebrać kilka zdjęć by uczcić tę okazję i powitać nadchodzącą wiosnę!

Te zdjęcia wiosennych pól pełnych kwiatów powinny ostatecznie wprawić wszystkich w wiosenny nastrój. Wiosna jest zarówno symbolicznym, jak i dosłownym, zwiastunem odrodzenia i odnowy – zapadające w letarg zwierzęta budzą się do życia i wychodzą ze swych nor, drzewom i innym roślinom odrastają liście, śnieg topnieje a ptaki powracają z ciepłych krajów.

To, co dla nas jest wspaniałym widokiem jest właściwie poważnym przemysłem w Holandii: według statystyk, około 80% produkcji tulipanów pochodzi tylko z tego kraju. Sezon rozpoczyna się w Marcu, więc, jeśli jesteś akurat w Holandii, musisz pospacerować po wsi i zobaczyć te wspaniałe widoki.W tych dniach, w zależności kogo zapytasz, początkiem wiosny może być 1 marca, 21 marca lub dowolnego innego dnia, opierając się na różnych wyznacznikach. Jednak jesteśmy optymistami, więc dla nas wiosna trwa już od dawna!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and