Banner 468 x 60px

 

piątek, 14 lutego 2014

33 ciekawych i kreatywnych reklam prasowych

0 komentarze

Większość reklam jest irytująca, ale biorąc pod uwagę ilość osób pracujących w branży reklamy i marketingu, to aż zobowiązuje do wymyślania czegoś nowego i zaskakującego, prędzej czy później.Poniżej przedstawiamy jedne z ciekawszych i pomysłowych reklam, jakie można znaleźć w sieci.

Niektóre z nich mają mądry, dowcipny język, inne to ukryte kalambury, które zmuszają nas do  myślenia, a jeszcze inne sprawiają, że reagujemy bardzo emocjonalnie. Przykładowo reklamy Crisis Relief zmuszają nas do myślenia i polegają na naszej inteligencji, a nie łapią nas na głębokie dekolty czy krzykliwe kolory.

Większość z tych reklam, to nie tylko typowa reklama firm, czy tego co się kryje za nimi, ale  przedstawiają także rzeczywisty punkt. Jeśli od razu czegoś nie zrozumiałeś, daj sobie czas i przemyśl  to, zastanów się.

Często reklamy są nam wpychane na siłę, brutalnie i bez pardonu. Zdecydowanie to nas zniechęca i  dlatego ich tak nienawidzimy. Może jeśli większość reklam by tak wyglądała, to całkiem inaczej byśmy do nich podchodzili. Spójrz tylko!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Sierobi.pl © 2011 . Supported by and